Bio | F.R.O.M.

Bio

Všechno kolem nás někde vzniká, z něčeho pochází, existuje v přítomnosti a neustále směřuje od někud někam . Kapela FROM se útvářela několik let . Z muzikantů se stali přátelé, které spojuje láska k muzice a jeden velký sen, který je žene stále dál.

 

Počáteční písmena jmen 4 muzikantů tvoří název kapely FROM (Filip-zpěv, Richard-bass, Ondra-bicí, Martin-kytara).

Tak jako to kdysi to udělali Beatles tak i kluci z kapely FROM mají nepsanou dohodu, že když se tvoří muzika a texty musí byt všichni spokojeni. To znamená, že energie a múzy musí plout stejným směrem .

 

V létě 2013 začaly vznikat první hudebni nápady a muzika získávala čím dál jasnější obrysy. Do konce léta bylo napsáno 10 songů a kapela začala spolupracovat s producentem Fabio Trentinim (Guano Apes, The Donots, atd). Během dalších měsíců jsme muziku opatřili texty a vše ve studiu dokončili .
Pilotní singl s názvem "NEBE" byl jasnou volbou všech kluků z FROM.

 

V roce 2015 vydává v pořadí druhý singl s názvem "V Síti". Videoklip a text k písní se stává téměř okamžitě hitem iternetu a k dnešním dni spěje ke čtyřem milionům zhlédnutí. Téma, které jsme pro příběh hlavní hrdinky zvolili bylo téma kyberšikany. tímto jsme také započali trilogii na sebe navazujících příběhů hlavní postavy (dívky, která uvěří v lásku po internetu a sdílí své fotografie s neznámým ctitelem. Nakonec se však ukáže, že je jen objetí šikany svých kamarádek). 

 

V roce 2016 kapela vydává třetí singl s názvem "Láska" a pokračuje tímto videoklipem v dalším pokračování příběhu hlavní postavy šikanované dívky. Singl a videoklip Láska je pohledem ještě hlouběji do života představitelky do jejího dětství, kdy to pro ní opravdu nebylo lehké.

 

V mezidobí mezi 2015-16 jsme natočili jako poděkování fanouškům singl "Zima" spolu s videoklipem. Tento song má vánoční tématiku, ale to bychom nebyli my kdybychom neřešili opět nějaké závažnější téma. 

 

V roce 2017 FROM dokončují práce na debutovém albu spolu s producentem Ecson Waldesem ve studiu Biotech a těší se na jeho vydání v roce 2018.

 

V současné době připravujeme úplně nový singl a závěrečný třetí klip avizované trilogie a tím úplné uzavření příběhu naší hlavní hrdinky.

Těšíme se na Vaše reakce.

Věříme, že hudební myšlenky, které jsme vložili do našich skladeb ucítíte stejně jako my.

Vítejte ve světe FROM.

 

kapela FROM
kapelo FROM
kapelo FROM
kapelo FROM

Sledujte náš Instagram

Sledujte nás na sociálních sítích